Skontaktuj się z nami | DeAgostini Passion

Kontakt


Adres: De Agostini Polska Sp. z o.o.
Ul. Piękna 24/26A lok. 32
00-549 Warszawa

tel.22 488 62 01, email: kontakt@deagostini.pl

Jeśli masz pytania do naszego Biura Obsługi Klientów, zapoznaj się w pierwszej kolejności z sekcją najczęściej zadawanych pytań – FAQ.

Jeżeli nie znajdziesz tam odpowiedzi na swoje pytanie, skontaktuj się z nami za pomocą poniższego formularza kontaktowego:

 

 

* Pola obowiązkowe
-
Jeżeli posiadasz numer klienta, prosimy o jego podanie
Z listy wybierz tytuł, którego dotyczy pytanie. Jeżeli na liście nie ma tytułu, który Cię interesuje lub masz inne pytania wybierz INNE
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez De Agostini Polska sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celu realizacji działań marketingowych.
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez De Agostini Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną na podany w formularzu adres poczty elektronicznej (e-mail).
Maksymalny rozmiar pliku nie może przekroczyć: 1 MB
Akceptowane rozszerzenia dla załączników: pdf, doc, jpg, zip.
De Agostini Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-549) przy ul. Pięknej 24/26A lok. 32 jako administrator podanych przez Państwa danych osobowych informuje, że będą one przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Ponadto, w przypadku wyrażenia przez Państwa zgody, dane osobowe będą także przetwarzane w celu realizacji działań marketingowych oraz przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną. Jednocześnie informujemy, że wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych we wskazanych celach nie jest konieczne do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.
 
CMS: Ariadne Content Manager